Thursday, August 2, 2012

Täna ärkasin vara :)

Hei. Mõtlesin, et teeks ühe sissekande vahelduseks. Nimelt käisime Pillega täna pildistamas. Viimasel paaril aastal pole sellega enam palju tegelenud, seega iga pisimgi liigutus sellel alal vääriks juba jagamist :)...või siis ka mitte.
Niisiis, ärkasime täna umbes 4:15 (öösel jäin tegelikult alles enne kahte magama). Tegime Pillele väiksed meigid värgid särgid ja asusime Ööbikuoru poole teele. Sinni jõudsime muidugi alles poole seitsme paiku. Õnneks oli seal endiselt vaikne ja inimesi ei käinud eriti ringi. Kuna me olime ainult kahekesi, siis jätsin isegi reflektori koju ja pidime hakkama saama valgusega, mis saada oli.
Kuna ma ei hakka neid pilte mingit erilist viisi töötlema, siis ehk jõuan need homme siia ka postitada. Praegu aga mõned suvaklõpsud. :)

*yawn* 6 am

mist over Rõuge, our todays location

morning stretches :D, getting ready for posing

*kisses*, ( its a snail if it isn't noticeable enough) Hello. Just had to make a quick post just to tell that me and Pille went to take some photograph today morning. The final photos will be up soon, maybe tomorrow. I'm not going to do much post processing since I want them to be quite simple. Stay tuned ;).

1 comment:

Ann-Christin Amberg said...

love your photos :)

http://aca-photography.blogspot.de/